Gmina Płużnica Edukacja, współpraca, rozwój

Kontakt

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę


Urząd Gminy w Płużnicy

Płużnica 60
 87-214 Płużnica
powiat wąbrzeski
województwo kujawsko-pomorskie
tel. 56 6875200
fax 56 6887391
 

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Płużnicy:

Poniedziałek 7.30- 15.30
Wtorek 7.30 - 16.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 14.30
Sobota - nieczynne

Zastępca Wójta
Tomasz Zygnarowski
tel. 56 687 52 05
kom. 513 063 422
e-mail: t.zygnarowski@pluznica.pl
 
Sekretarz Gminy 
Magdalena Szczepanik 
tel. 56 687 52 02
kom. 509 523 279
e-mail: m.szczepanik@pluznica.pl

Skarbnik 
Anna Mazur
kom. 510 060 406 
e-mail: a.mazur@pluznica.pl

Referat organizacyjno-administracyjny

 
Mariusz Bartosik
Inspektor ds. informatyki 
tel. 56 687 52 11
kom. 501 623 467
redakcja Informatora Płużnickiego
 
Agata Kowalik - aktualna siedziba: Centrum Edukacji Ekologicznej w Orłowie
Inspektor ds. obsługi Rady Gminy 
tel. 56 687 52 09
kom. 881 468 885
Karolina Piłat-Nosol
Inspektor ds. kadr, obrony cywilnej i spraw wojskowych  
tel. 56 687 52 11
e-mail: k.pilat-nosol@pluznica.pl

Biuro Inicjatyw Społecznych i Promocji Gminy
aktualna siedziba: Centrum Edukacji Ekologicznej w Orłowie

 
Kierownik Biura
Elżbieta Wiśniewska
tel. 56 687 52 09
kom. 881 468 885
e-mail: e.wisniewska@pluznica.pl 

Marianna Zakrzewska 
Podinspektor ds. promocji
tel. 56 687 52 09
kom. 881 468 885
e-mail: m.zakrzewska@pluznica.pl 

Patrycja  Murawska
Podinspektor ds. współpracy z inwestorami 
tel. 56 687 52 04
kom. 881 468 885
e-mail: p.murawska@pluznica.pl
 

Samodzielne stanowiska

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego 
Bogumiła Zużewicz
tel. 56 687 52 10
kom. 535 023 940
e-mail: b.zuzewicz@pluznica.pl
 
Zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego 
Marlena Bartosik
Inspektor ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych
tel. 56 687 52 10
kom. 535 023 940
e-mail: m.bartosik@pluznica.pl

Referat Gospodarki Przestrzennej i Inwestycji

Kierownik 
Tomasz Zygnarowski
tel. 56 687 52 05
kom. 513 063 422
e-mail: t.zygnarowski@pluznica.pl
 
Beata Dudziak
Inspektor ds. zamówień publicznych i pozyskiwania środków zewnętrznych
tel. 56 687 52 13
e-mail: b.dudziak@pluznica.pl
 
Bożena Lewandowska 
Podinspektor ds. organizacji inwestycji i zagospodarowania przestrzennego 
tel. 56 687 52 12
kom. 510 060 404
e-mail: b.lewandowska@pluznica.pl
 
Emil Łydziński
Drogownictwo, wodociągi, kanalizacja
tel. 56 687 52 12
kom. 510 060 403
 
Małgorzata Makuch
Podinspektor ds. gospodarki odpadami 
tel. 56 687 52 12
 
Wiesława Szpanowska 
Podinspektor ds. rolnictwa, gospodarki nieruchomościami i ochrony środowiska 
tel. 56 687 52 12 
kom. 728 388 061
e-mail: w.szpanowska@pluznica.pl

Konserwatorzy gminni

Bogdan Stawiarski
kom. 510 060 376
 
Mariusz Papierkiewicz
kom. 513 026 857
 
Obsługują w zakresie wodociągów i kanalizacji rejon poszczególnych miejscowości: Mgowo, Nowa Wieś Królewska, Pólko, Goryń, Bągart, Błędowo, Wiewiórki, Czaple, Wieldządz, Uciąż

Ireneusz Szczepanik
kom. 510 060 401

Wojciech Mądry
kom. 510 060 377

Obsługują w zakresie wodociągów i kanalizacji rejon poszczególnych miejscowości: Płużnica, Bartoszewice, Ostrowo, Orłowo, Bielawy, Józefkowo, Dąbrówka, Działowo, Płąchawy, Kotnowo

Referat podatkowo-finansowy
aktualna siedziba: Gimnazjum Publiczne w Nowej Wsi Królewskiej

Skarbnik 
Anna Mazur
kom. 510 060 406 
e-mail: a.mazur@pluznica.pl

Anna Dekowska
Podinspektor ds. księgowości 
kom. 535 145 001
e-mail: a.dekowska@pluznica.pl

Urszula Falęcikowska
 
Podinspektor ds. księgowości 
kom. 535 145 001
e-mail: u.falecikowska@pluznica.pl

Barbara Grykier
Podinspektor ds. księgowości
obsługa finansowa szkół
kom. 535 145 001
e-mail: b.grykier@pluznica.pl

Marzena Machniak-Papierkiewicz 
Inspektor ds. księgowości 
kom. 535 145 001
e-mail: mm.papierkiewicz@pluznica.pl 

Daria Pitan
Inspektor ds. księgowości
kom. 535 145 001

Anna Rydzik
Podinspektor ds. księgowości
kom. 535 145 001

Agnieszka Rygielska
 
Inspektor ds. księgowości 
kom. 535 145 001
e-mail: a.rygielska@pluznica.pl 
wróć

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij