Gmina Płużnica Edukacja, współpraca, rozwój

Kontakt

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę


Urząd Gminy w Płużnicy

Płużnica 60
 87-214 Płużnica
powiat wąbrzeski
województwo kujawsko-pomorskie

tel. 530687817

 

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Płużnicy:

Poniedziałek 7.30- 15.30
Wtorek 7.30 - 16.30
Środa 7.30 - 15.30
Czwartek 7.30 - 15.30
Piątek 7.30 - 14.30
Sobota - nieczynne

Nr konta:

BS Chełmno oddział w Płużnicy 60 9486 0005 0015 2002 2004 0002

 Dane do faktury:

Gmina Płużnica

Płużnica 60
87-214 Płużnica
NIP 878 175 14 31
REGON 871118810


Zastępca Wójta
Tomasz Zygnarowski
kom. 513 063 422
e-mail: t.zygnarowski@pluznica.pl

Sekretarz Gminy 
Magdalena Szczepanik 
kom. 509 523 279
e-mail: m.szczepanik@pluznica.pl

Skarbnik 
Anna Mazur
kom. 510 060 406 
e-mail: a.mazur@pluznica.pl

Referat organizacyjno-administracyjny

 
Mariusz Bartosik
Inspektor ds. informatyki 
kom. 501 623 467
redakcja Informatora Płużnickiego
 
Agata Kowalik - aktualna siedziba: Centrum Edukacji Ekologicznej w Orłowie
Inspektor ds. obsługi Rady Gminy 
kom. 881 468 885
Karolina Piłat-Nosol
Inspektor ds. kadr, obrony cywilnej i spraw wojskowych  
kom. 501 623 467
e-mail: k.pilat-nosol@pluznica.pl

Biuro Inicjatyw Społecznych i Promocji Gminy
aktualna siedziba: Centrum Edukacji Ekologicznej w Orłowie

 
Kierownik Biura
Elżbieta Wiśniewska
kom. 881 468 885
e-mail: e.wisniewska@pluznica.pl 

Marianna Zakrzewska 
Podinspektor ds. promocji
kom. 881 468 885
e-mail: m.zakrzewska@pluznica.pl 

Patrycja  Murawska
Podinspektor ds. współpracy z inwestorami 
kom. 881 468 885
e-mail: p.murawska@pluznica.pl
 

Samodzielne stanowiska

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego 
Bogumiła Zużewicz
kom. 535 023 940
e-mail: b.zuzewicz@pluznica.pl
 
Zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego 
Marlena Bartosik
Inspektor ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych
kom. 535 023 940
e-mail: m.bartosik@pluznica.pl

Referat Gospodarki Przestrzennej i Inwestycji

Kierownik 
Tomasz Zygnarowski
kom. 513 063 422
e-mail: t.zygnarowski@pluznica.pl
 
Beata Dudziak
Inspektor ds. zamówień publicznych i pozyskiwania środków zewnętrznych
kom. 530033531
e-mail: b.dudziak@pluznica.pl
 
Bożena Lewandowska 
Podinspektor ds. organizacji inwestycji i zagospodarowania przestrzennego 
kom. 510 060 404
e-mail: b.lewandowska@pluznica.pl
 
Emil Łydziński
Drogownictwo, wodociągi, kanalizacja
kom. 510 060 403
 
Małgorzata Makuch
Podinspektor ds. gospodarki odpadami 
kom. 728 388 061
 
Wiesława Szpanowska 
Podinspektor ds. rolnictwa, gospodarki nieruchomościami i ochrony środowiska 
kom. 728 388 061
e-mail: w.szpanowska@pluznica.pl

Konserwatorzy gminni

Bogdan Stawiarski
kom. 510 060 376
 
Mariusz Papierkiewicz
kom. 513 026 857
 
Obsługują w zakresie wodociągów i kanalizacji rejon poszczególnych miejscowości: Mgowo, Nowa Wieś Królewska, Pólko, Goryń, Bągart, Błędowo, Wiewiórki, Czaple, Wieldządz, Uciąż

Ireneusz Szczepanik
kom. 510 060 401

Wojciech Mądry
kom. 510 060 377

Obsługują w zakresie wodociągów i kanalizacji rejon poszczególnych miejscowości: Płużnica, Bartoszewice, Ostrowo, Orłowo, Bielawy, Józefkowo, Dąbrówka, Działowo, Płąchawy, Kotnowo

Referat podatkowo-finansowy
aktualna siedziba: Gimnazjum Publiczne w Nowej Wsi Królewskiej

Skarbnik 
Anna Mazur
kom. 510 060 406 
e-mail: a.mazur@pluznica.pl

Anna Dekowska
Podinspektor ds. księgowości 
kom. 535 145 001
e-mail: a.dekowska@pluznica.pl

Urszula Falęcikowska
 
Podinspektor ds. księgowości 
kom. 535 145 001
e-mail: u.falecikowska@pluznica.pl

Barbara Grykier
Podinspektor ds. księgowości
obsługa finansowa szkół
kom. 535 145 001
e-mail: b.grykier@pluznica.pl

Marzena Machniak-Papierkiewicz 
Inspektor ds. księgowości 
kom. 535 145 001
e-mail: mm.papierkiewicz@pluznica.pl 

Daria Pitan
Inspektor ds. księgowości
kom. 535 145 001

Anna Rydzik
Podinspektor ds. księgowości
kom. 535 145 001

Agnieszka Rygielska
 
Inspektor ds. księgowości 
kom. 535 145 001
e-mail: a.rygielska@pluznica.pl 
wróć

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij