Gmina Płużnica Edukacja, współpraca, rozwój

Oferta pracy w Urzędzie Gminy w Płużnicy

Wójt Gminy Płużnica
ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze
Podinspektora ds. wydawania decyzji środowiskowych
w Urzędzie Gminy w Płużnicy

Oferty można składać do dnia 19 kwietnia 2022 r. do godziny 16:30 osobiście do Sekretariatu lub Punktu Obsługi Klienta w Urzędzie Gminy w Płużnicy, za pomocą środków komunikacji elektronicznej z zastrzeżeniem, iż przesłane w formie elektronicznej dokumenty aplikacyjne muszą być uwierzytelnione za pomocą ważnego kwalifikowanego podpisu elektronicznego/profilu zaufanego, za pośrednictwem operatora pocztowego na adres: Urząd Gminy w Płużnicy, 87-214 Płużnica 60.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze 1/4 etatu na czas określony.

Podejmij wyzwanie i sprawdź się na wymagającym zaangażowania stanowisku pracy w dynamicznie rozwijającej się Gminie Płużnica!

Pełna treść ogłoszenia o naborze na stanowisko pracy Podinspektora ds. wydawania decyzji środowiskowych dostępna jest na stronie  www.bip.pluznica.pl w zakładce „Ogłoszenia o naborze do pracy”.

Wymagane jest, aby osoba kandydująca na stanowisko podinspektora ds. wydawania decyzji środowiskowych posiadała:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: ochrona środowiska, inżynieria środowiska, nauki przyrodnicze  bez wymaganego stażu pracy;
  • wykształcenie średnie ogólne z minimum 3-letnim stażem pracy;
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku.

Mile widziane jest:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy;
  • znajomość ustaw, w szczególności: o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie oraz przepisów wykonawczych do wymienionych ustaw, Kodeksu Postępowania Administracyjnego;
  • umiejętności organizacyjne, komunikacyjne;
  • samodzielność, sumienność;
  • prawo jazdy kat. B;
  • zorientowanie na realizacje celu, praca pod presją czasu, dokładność, innowacyjność, kreatywność;
  • wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków na stanowisku podinspektora ds. wydawania decyzji środowiskowych:

  • prowadzenie postępowań w sprawie wydawania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach  dla przedsięwzięć mogących oddziaływać na środowisko;
  • obsługa BIP w zakresie zajmowanego stanowiska;
  • opracowanie i przygotowanie sprawozdań wynikających  z  przepisów na zajmowanym stanowisku;
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.